מאמרים

תוספות שיער בצבע שתניאז למה תוספות שיער?

בשנים האחרונות ישנה עליה מובהקת בפופולריות של תוספות השיער, נשים רבות בכל רחבי העולם וגם כאן בישראל גילו את הסוד והיופי שבתוספות שיער וניתן לראות (או יותר נכון : מקווים שלא ניתן לראות…) את התוספות בכל פינה.
 
מדובר לא רק בהצהרה אופנתית או אסתטית, עבור נשים רבות זהו פתרון אידיאלי שמחזק את הבטחון העצמי והדימוי העצמי, התוספות מאזנות את השיער ונותנות לו מראה עשיר וארוך וניתן להעביר יד על השיער עצמו ולא להרגיש את החיבורים שכמובן אינם נראים לעין והשיער נראה טבעי וחי לחלוטין.
 
אז אלו התשובות העיקריות לשאלת המחקר שלנו “למה תוספות שיער”?
 
כי אין שיעבוד למספרה
מכירות את הריטואל הקבוע? ללכת למספרה פעם בשבוע לעשות פן, לשלם, לקנות מסכות ותכשירים ולספור ימים עד שמגיעים לספר שוב ואז לצאת עם חיוך ובגשם הראשון הפן נהרס השיער חוזר למראה הקודם, עוד טיפול, עוד ביקור, עוד פעם “לחכות שהשיער יגדל” ואת כבר לא בת עשרה והשיער כבר לא צומח מהר כמו פעם, בקיצור בואי נחשב יחד כמה שעות וכמה כסף הלכו על הספר שלך בשנה האחרונה וכן, זה כולל גם את החניה ששילמת את הקפה שקנית לפני ואת הזמן המצטבר, את כל חבל הטבור הזה ש”קושר” אותך לספר שלך.
 
כי כלכלית זה לא יקר יותר
נכון, תוספת שיער משיער איכותי אינה זולה אך מדובר בהוצאה חד פעמית שבחישוב המצטבר לעומת הסכום השנתי שעליו דיברנו קודם – אינה יקרה יותר.
 
כי אפשר לשנות
שימי כסף בצד לרגע, בואי נדבר על דינמיות במראה, על סטיילינג, על אופנה ועל נראות, את יכולה להוביל את הלוק שלך ולא כבולה רק לקיים, אפשר לשנות אפשר לחדש אפשר לקצר ואפשר להאריך או לשנות סוג שיער, הכל לפי הדינמיקה שלך והרצון שלך.
 
כי אפשר להגיע לחלום שלך
תמיד רצית שיער חלק ארוך אבל הוא כבר לא צומח מעבר לכתפיים? תמיד רצית מראה מסויים שמה לעשות: הנתונים הטבעיים לא נמצאים איתו באותו קו? זה לא אומר שחייבים לוותר, אפשר בהרבה מקרים להתקרב לשם ולפעמים גם להגיע ממש ללוק הזה, מה שזה בטוח אומר זה שהדלת פתוחה והאופציה קיימת ושווה בדיקה, חלום לא?
 
כי זה עדיף על פיאה
הגענו לפן הרפואי, נשים רבות סובלות משיער שכבר לא צומח, הסיבות לכך יכולות להיות רבות אך התוצאה זהה: שיער פלומתי ודליל מאד שבקושי גדל אם בכלל, במקרים רבים עולה האופציה של פאה: לדעתנו ברוב סוגי השיער ניתן להרכיב תוספות שיער שיראו טבעי ואין צורך להגיע לפאה, כל עוד יש “במה לתפוס” את השיער ולא מדובר במצב קיצוני של שיער ממש מועט, ניתן ברוב המקרים להרכיב תוספות שיער שיראו טבעי ויחמיאו מאד.
 
כי זה עדיף על השתלת שיער
נכון, השתלות שיער הפכו ללהיט וניתן לראות ולקרוא על לא מעט אנשים הן גברים והן נשים שמבצעים טיפולי השתלת שיער הן בישראל והן במדינות אחרות ובעיקר בטורקיה.
רק בואו נזכור שהשתלת שיער זה למעשה ניתוח לכל דבר ועניין, הוא מלווה ביום אשפוז או חצי יום (תלוי במקרה) ומדובר בפרוצדורה רפואית פולשנית ומעבר לכך יקרה, לפני שאת חושבת על האופציה הזו אנו מזמינים אותך לבדוק ולהתייעץ איתנו בנושא תוספת שיער ומגוון האפשרויות הקיימות בתחום.

איך בוחרים איפה לרכוש תוספות שיער

אז חשבת, קראת, התייעצת ושקלת והחלטת ללכת על תוספות שיער, מכאן מתחיל החלק השני של ההתלבטות: איך בוחרים איפה לרכוש תוספות שיער? על פי מה? אצל מי?

אדי תוספות שיעראיך מפזרים את הערפל וניגשים למקום האמין והמקצועי ביותר על מנת לא להתאכזב ועל מנת לקבל את התמורה המלאה לטווח הארוך?

בואו נדבר רגע על מחיר ועלות

נכון, המחיר של השיער הסינטטי נמוך וזול יותר אבל במקרה הזה הזול עולה ביוקר, לא כדאי להתפתות למחיר הזול, שיער כזה נפגם בקלות מאד מחום (למשל בפן) ובעל נטייה להקשר ולהסתבך עם השיער הטבעי, ובגדול עלול לאבד צורה די מהר.

לעומתו שיער אמיתי ואיכותי יכול לעבור ללא בעיה מחליק, צביעה, פן וכיו”ב בלי להנזק ובלי לאבד צורה, נכון: הוא יקר יותר אבל מחזיק לתקופה ארוכה הרבה יותר ויתן תוצאה טובה יותר .

שיער כזה גם יוכל לעבור טיפולים.

בואו נדבר על המטפל

חשוב לוודא שהאדם שעושה לך את הטיפול הוא בעל נסיון וותיק בתחום, מישהו מומחה, לא כל מעצבי השיער מכירים לעומק ובעצמם את תחום תוספות השיער ולא כולם השתלמו בתחום ויודעים לבצע טיפול כזה בתוצאה מקסימלית, טיפול לא מקצועי עלול ליצור לא מעט בעיות וסיבוכים בהמשך הדרך ועדיף להמנע מכך מראש.

תוספות שיער טובות צריכות להתמזג למראה אחיד עם השיער הקיים שלך, באופן מושלם כך שייראה כיחידה אחת, הדרך היחידה להגיע לתוצאה כזו היא לפנות למומחה ותיק לתוספות שיער, אחד כזה שמתעסק בעיקר בתוספות שיער ולא אחד שעושה תוספות שיער “על הדרך”.

את תוספות השיער מומלץ מאד לתחזק באופן נכון בהתאם להנחיות המטפל, להסתרק עם מברשת מיוחדת, אסור לישון עם שיער רטוב, לא מומלץ להעביר את השיער צביעה כבדה וגם במקרה של פנים יש לעשות הכל במידה ובלי להגזים, תוספות השיער אמורות להחפף מעט פחות משיער רגיל היותר והשמפו מסיר שומן מהשיער, ואחרי הכל השיער הזה אינו מחובר לקרקפת…

השיער ש”מתחת” לתוספות השיער ימשיך לגדול (בואו נשלול את זה רגע: תוספות שיער אינן גורמות לקרחות)

ומה נעשה כשצריך לבצע טיפול תחזוקה לשיער?

מגיעים למרכיב התוספת (ולכן שוב: יש להבין שזה לא טיפול בשיטת ה”שגר ושכח” ולכן חשוב אדם מקצועי ומנוסה בתחום) ואצלו בעזרת החומרים הרלוונטים ממיסים את ההלחמות ומרככים אותם על מנת להסיר את היחידות וללא כאב, ומתאימים את יחידת השיער למקום החדש עקב גדילת השיער הטבעי.

מדובר בטיפול עדין וחשוב ולא בכל מקום מומלץ לבצע טיפול שכזה, וברור שלא מומלץ לרכוש את השיער מכל דיכפין אלא רק ממקום עם רזומה, אצלנו באדי תוספות שיער מציעים שיער טבעי אשר מיובא לארץ מאירופה, השיער בו אנו משתמשים לא עבר פעולה כימית.